Kariéra

Jsme prvním obchodem v regionu specializovaným na prémiový activewear [ oblečení, boty a doplňky určené na běh, jógu, fitness a další sportovní aktivity ]. Naším dlouhodobým cílem je být na tomto poli největším inovátorem. Abychom této mety dosáhli, je naším plánem budovat komunitu spokojených activewear zákazníků a nabízet jim sortiment, jaký doposud mohli sehnat pouze v USA, Velké Británii a Austrálii {Alo Yoga, APL, Year of Ours atd. atd.}.

Náš přístup k zákazníkům od roku 2015, kdy náš tým vstoupil na trh e-commerce, lze definovat následujícím způsobem: "Zákazník od nás vždy odchází spokojený nebo jsou mu kompenzovány jeho čas a náklady". Jsme začínajícím hráčem na trhu, a proto u nás platí, a vždy platit bude, motto Jeffa Bezose "It's Always Day 1". U všeho, co děláme, jdeme po podstatě věci, snažíme se náš business pochopit do detailu, ale volíme minimalistická řešení. Díky tomuto způsobu podnikání můžeme efektivně zhodnocovat firemní peníze, svůj čas a čas svých kolegů.

Toto jsou cíle a hodnoty naší značky Relove, která své úsilí zaměřuje na spokojenost zákazníků a úspěch všech stakeholders.

Máš ve svém životě stejný přístup?

Líbí se ti naše zaměření na activewear?

Jsi nadšená/ý do running, yoga či fitness?

Sleduješ na IG influencery v této oblasti?

...Pak budeme rádi, když se podíváš na níže vypsané pozice!

Do našeho týmu aktuálně [leden 2019] sháníme:

== POZICE: ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC A EXPEDICE ZÁSILEK =====================

Nabízíme:

  • Odměna začínající na 125 Kč / h
  • Práce na DPP, nástup dle dohody
  • Tým cool / mladých / vzdělaných lidí:)
  • Zázemí na Praze 2, v Londýnské ulici
  • Vhodné pro studenty
  • Naučíš se s nástroji jako G Suite, Shoptet, Google Ads atd.

Náplň práce:

  • Zapisování přijatých faktur, kontrola příchozích plateb
  • Vystavování objednávek u dodavatelů
  • Příjem zboží od dodavatelů, dovezení k nám na sklad
  • Kontrola zboží a expedice zásilek
  • Zalistování, delistování a úprava zboží v našem katalogu
  • Základní copywriting, především tvorba popisků nebo textů reklamních kampaní

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Slušný pravopis ČJ, angličina výhodou
  • Pracovní drive + standardní spolehlivost + chuť učit se spoustě novým věcem jsou u nás vítány!:)

Budeme se těšit na tvoje CV na emailové adrese daniel@relove.cz nebo klidně zavolej k nám do obchodu na 735 070 040.

Dan
CEO & jednatel společnosti Relove.cz s.r.o.

X